Problemy z koncentracją po stosowaniu narkotyków

Mam 21 lat i mam problemy z koncentracją i pamięcią. Kiedyś byłem inteligentny i błyskotliwy, przypuszczam, że zmianę spowodowała marihuana(paliłem raz na kilka miesięcy od 16 roku życia, regularnie zacząłem koło 19, zdarzało mi się palić dzień w dzień, a nawet kilka razy dziennie). Wiem, że efekty palenia marihuany są odwracalne po zaprzestaniu, więc planuję nie palić przez 2mś i po tym okresie oczyszczenia organizmu znacznie ograniczyć, jednak czy można to jakoś przyspieszyć/ulepszyć?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę udać się do lekarza psychiatry, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.