Problemy z koncentracją i wysławianiem się po stosowaniu środków psychoaktywnych

Witam ja też mam problemy z pamięcią i wysławianiem się leczę się na depresje był czas kiedy brałem narkotyki ostatni raz jakieś pół roku temu przez okres ponad dwóch miesięcy co sobota na dyskotece najpierw amfetamina jakeś 5 razy potem extazy 13 pigułek po dwie,trzy co łikęt czasami marihuana to wszystko brałem zazwyczaj pod wpływem alkoholu dodam jeszcze że już przed tym jak zaczełem ćpać leczyłem się na depresję czy zawsze już będę miał problemy z koncentracją i wysławianiem się ?.

Witam,
proponuje zgłosić się do Poradni Zdrowia Psychicznego w celu dostosowania odpowiedniego leczenia oraz przyjrzeniu się zależności między depresją a stosowaniem środków psychoaktywnych. Stosowanie narkotyków niesie ze sobą wiele negatywnych konsekwencji.

pozdrawiam,
Sylwia Adamczewska

Niektóre środki psychoaktywne, zwłaszcza przyjmowane w takich "mixach" z alkoholem prowadzą do takich konsekwencji. Jest szansa, że te objawy się cofną lub złagodzą, ale konieczna jest całkowita abstynencja i cierpliwość, bo to potrwa długo. Może się też niestety okazać, że niektóre uszkodzenia są nieodwracalne...