Problemy ze snem, zaburzenia pamięci i depresja po stosowaniu środków psychoaktywnych

Witam co robić jeśli po stosowaniu przez dłuższy czas paru środków psychoaktywnych (antydepresantów,narkotyków,alkoholu) naraz wystąpią takie objawy jak:problemy ze snem ,psychozy,problemy z pamięcią ,z wysławianiem się a do tego mam problemy ze przyswajaniem witaminy B12 i leczę się na depresję pracuję za granicą mój lekarz psychiatra przepisał mi takie leki jak ( lexapro 10mg,lerivon 10mg i prewenit ) chciał bym wiedzieć też czy jest szansa że przy takich objawach kiedyś wyzdrowieje?.

Dam Panu nadzieję. Może Pan wyzdrowieć. Proszę spróbować podjąć się leczenia terapeutycznego lub postarać się o porządnego trenera osobistego.

Pozdrawiam serdecznie i życzę wszystkiego dobrego.