Problemy z kręgosłupem od 6. lat a wynik RTG
mam 23 lata i od 6 lat problemy z kregosłupem . na rtg wyszlo mi : kyfoza pogłebiona oraz skrzywieniew odcinku piersiowym a w rezonansie magnetycznym torbiel tarlova 9 mm do tego przepukliny centralne od odcinka l4 do s1 ze zwezeniem obu otworow korzeniowych do tego mam napisane o dyskopatii . co dalej robic? czy to cos powaznego

KOBIETA, 24 LAT ponad rok temu
Co jeść przy dolegliwościach ze strony układu ruchowego?
Twój układ ruchowy daje Ci w kość? Pokonaj to... dietą. Sprawdź, co warto jeść, aby kręgosłup nie bolał. Dietetyk kliniczny podpowiada, na jakie produkty warto zwrócić uwagę.
Witam serdecznie,
Wynik badania RTG zobrazował u Pani torbiel tarlova czyli wrodzoną zmianę torbielowata o niejasnej etiologii. Badanie RTG wykazało również chorobę krążka międzykręgowego czyli dyskopatię oraz skrzywienie kręgosłupa. Wskazana jest u Pani konsultacja z lekarzem zlecającym badanie lub neurochirurgiem w celu ustalenia dalszego postępowania.
Pozdrawiam.