Problemy z odkasływaniem i częściowo z oddychaniem po uderzeniu w mostek

Dzień Dobry, Wczoraj zostałem uderzony pięścią w okolicy mostka, dość mocno. Od tamtej pory mam wrażenie, jakby ktoś stał mi na klatce piersiowej i mam problemy z odkasływaniem i częściowo z oddychaniem. W momencie samego uderzenia odczuwałem tylko ból, nie wydaje mi się aby coś pękło a na pewno się nie złamało, jednak zastanawiam się co dalej. Czy iść do lekarza czy poczekać aż ewentualny ból minie. Z góty dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam. A.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego.