Problemy z oskrzelami i dużą ilością flegmy

Dzien dobry. Moj dziadek zostal wprowadzony w spiaczke farmakologiczna, poniewaz ma chore oskrzela i z powodu duzej ilosci flegmy, ktorej nie mogl odkaszlec lekarze wprowadzili go w stan spiaczki. Twierdza tez, ze u dziadka jest jakas bakteria, ale nie wiedza jaka. Moja pytania sa takie, ze zauwazylam u dziadka ze ma cala lewa strone spuchnieta, ma dwie plamy takie bordowo-sine,i jego temperatura ciala jest w granicy od 31-34.7 stopni. A jego stopy sa biale. Co to oznacza i jaka to bakteria

Lek. Katarzyna Szymczak

Opisane przez Panią objawy wynikają najpewniej z ciężkiego stanu ogólnego dziadka, a jaka to bakteria można określić tylko wykonując posiewy ze źródła infekcji.