Problemy z pamięcią a nawrót depresji

Witam mam pytanie 4 lata temu miałam bardzo silno depresje byłam w szpitalu psychiatrycznym około miesiąca dopasowali mi leki brałam przez rok było wszystko dobrze do pewnego momentu czy depresja może powrócić po tak długim czasie dodam że od 8 miesięcy mam ogromne problemy z pamiecio zdarza mi się że nie pamiętam poprzedniego dnia czy to jest nawrót depresji
KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie,
Depresja jest chorobą która ma tendencję do nawrotów. jej typowymi objawami nie są jednak zaburzenia pamięci. nawrót mógłby się objawiać raczej uczuciem przygnębienie, smutku czy utraty zainteresowania codziennymi czynnościami. Gdyby miała Pani wątpliwości czy choroba nie nawraca, warto udać się na kontrolą wizytę do specjalisty.