Problemy z pamięcią i zapominanie

Witam. Od jakiegoś czasu obserwuje u siebie problemy z pamięcią, bardzo często zapominam co miałem zrobić, jak wyglądało wydarzenie z przed 2 dni. Nigdy czegoś takiego nie miałem. Zazwyczaj mogłem chwalić się pamięcią, w tej chwili wprawia mnie to w zakłopotanie, ponieważ w domu czy w pracy powstaje przez to wiele sytuacji spornych. Zaznaczę że mam dopiero 25 lat.

Na pewno nie są to objawy otępienia ani Alzheimera!
Zwykle skargi na zaburzenia pamięci i pomyłki zgłaszają młodzi ludzie zmęczeni, przepracowani i "przestresowani".
Często to oznaka problemów i stresów osobistych, rodzinnych, w szkole czy w pracy !
Często zbyt długie siedzenie przy komputerze, brak innego ćwiczenia intelektualnego, jak czytanie, gry zespołowe, brak ruchu na powietrzu, mogą niekorzystnie wpływać na procesy zapamiętywania
Ważny zdrowy tryb zycia i dobra dieta
Najważniejsza ORGANIZACJA I DOBRY KALENDARZ !