Problemy z penisem. Jak je wyleczyć?

Bardzo proszę o szybką odpowiedź. Do 17 lipca muszę być wyleczony. Problemy są odkąd pamiętam. Mam 16 lat, a dopiero rok temu pierwszy raz miałem zsunięty napletek. I teraz tak - od tego czasu mimo codziennego mycia zwykłym żelem pod prysznic wydobywa się brzydki zapach. Śmierdzi jak ryba. Gdy oddaję mocz to nigdy cały nie wyleci, tylko parę kropel, potem zostaje na penisie i "kisi" się pod napletkiem.  Nie wiem, czy to prawidłowe czy cały mocz powinien "wyjść". Ujście cewki (końcówkę) mam zaczerwienioną i napuchniętą, choć mnie nie boli. Tylko czasami po sikaniu albo wytrysku. Dodatkowo, gdy jest w stanie spoczynku to się strasznie marszczy, też nie wiem czy to prawidłowe. Czasami jest na nim taki biały osad, który jak się potrze zsypuje się. Na skórze na trzonie jakby mam takie kuleczki pod skórą. Czy te wszystkie rzeczy są normalne? Czy to grzybica? Dodam, że nie mogę iść w tym momencie do lekarza a muszę się wyleczyć do 17 lipca. Ile razy dziennie i jak długo stosować C***? Pozdrawiam

Witam serdecznie.

Niestety, żeby w pełni odpowiedzieć na Pana pytania konieczne jest badanie lekarskie.
Fizjologicznie napletek powinien dać się odprowadzić z żołędzi - zarówno we wzwodzie, jak i w spoczynku.
Fizjologicznie występuje wydzielina z gruczołów łojowych, tak zwana mastka i pełni ona funkcje ochronne, jednak nie powinna ona mieć zapachu opisywanego przez Pana.
Najprawdopodobniej problemy z odprowadzeniem napletka utrudniają Panu prawidłowa higienę i powodują nawracające infekcje dróg moczowo-płciowych.
Stosowania maści bez pewnego rozpoznania grzybicy - odradzam.
Niestety wizyta u lekarza jest niezbędna, najlepiej udać się do urologa.

Pozdrawiam.