Problemy z popędem seksualnym u 18-latka

Witam. Nazywam się Marcel mam 18 lat. Mam problem z popędem seksualnym od 4-5 lat codziennie albo kilka razy dziennie się masturbuje co w ostatnim czasie nie sprawia już żadnej przyjemności ale czuje ulgę. Nawet kontakt z partnerkami za wiele nie zmieniał dalej kilka razy dziennie się masturbuje bez satysfakcji. Co powinienem z tym zrobić ?

Dzień dobry!

Proszę zgłosić się np. do Ośrodka Terapii Uzależnień, Poradni Zdrowia Psychicznego czy Poradni Seksuologicznej. Temat przekracza możliwości pomocy internetowej.

Pozdrawiam!