Problemy z rozwojem motorycznym niemowlaka

Witam. Mam pytanie odnośnie mojej córeczki. Maja za dwa dni kończy 9 miesięcy, nie raczkuje i niechce stawać na nóżkach, nie robi tzw. "Pajacyka" i postawiona na nogach podkurcza nogi jakby bała się podłogi, ślicznie sama siedzi postawiona i próbuje sama się dźwigać z pleców, a na brzuszku obraca się wokól własnej osi, ale to wszystko... Czy powinnam isć z nią do pediatry? Dodam że bioderka ma ok, bo były badane.

Witam
proponuję dać dziecku czas - każde rozwija się w swoim tempie.
Jeżeli jednak sytuacja bardzo Panią martwi, należałoby zwrócić się do neurologa który oceni rozwój dziecka