Problemy z zajściem w ciążę a niedoczynność tarczycy

Mam chora tarczyce niedoczynnosc I od 3lat niemoge zajsc w ciążę choc w poprzednich zwiazkach z nowym partnerem mielismy dzieci boje się ze wrogość sluzowata sama juz nie wiem co mam robic jestem zalamana mamy po 40lat prosze o pomoc

Witam Panią
Czasami rózne dolegliwości czy problemy zdrowotne które mamy są w ścisły sposób powiązane z naszą psychiką. Być może problem z tarczycą ma również podłoże autoimmunologiczne czyli że organizm sam siebie atakuje. Oprócz oczywiście kontaktu z lekarzem specjalistą i dobrej diagnozy polecam kontakt z psychoterapeutą.
Anna Suligowska

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza