Problemy z zajściem w ciążę pomimo stosunku bez zabezpieczenia

witam ostatnio raz doszło do puszczenia spermy w srodek ale ja mam problamy z zajściem w ciąże a bardzo bym chciała czy są tabletki które mi w tym pomogo

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety zamieszczone przez Panią informacje są dość lakoniczne, co oznacza, że trudno jednoznacznie odpowiedzieć na Pani pytanie. Niestety nie napisała Pani skąd przypuszczenia, że ma Pani problem z zajściem w ciążę. O problemie niepłodności możemy bowiem mówić dopiero, kiedy kobieta nie może zajść w ciążę pomimo rocznego współżycia seksualnego z przeciętną częstotliwością 3–4 stosunków tygodniowo, bez stosowania jakichkolwiek środków antykoncepcyjnych. Jeśli wg Pani to kryterium jest spełnione, to proszę skonsultować się ze specjalistą ginekologiem - najlepiej zajmującym się problematyką niepłodności.