Problemy z zasypianiem po utracie mamy

DOBRYWIECZUR W ZESZLYM ROKU ZMARLA NAGLE MOJA MAMA I OD TEGO CZASU MAM PROBLEMY Z ZASYPIANIEM .ZASYPIAM NAD RANEM I JESTEM NIEPRZYTOMNA W CIAGU DNIA .W CZASIE ZALOBY BRALAM LEKI DEPRESYJNE PRZEZ 7 MIES SYPRALEXA I NASSENNE PO KTORYCH NIE CZULAM SIE DOBRZE MOJE PYTANIE CZY JA MAM NADAL DEPRESJE I POTRZEBUJE BRAC JALIES LEKI ?SKORO DUZO ROZMYSLAM CIAGLY STRES SAMOTNOSC ITD PROSZE O RADE CO ROBIC MOZE WIZYTA U PSYHIATRYKA ?

Szanowna Pani,

warto skonsultować to z lekarzem, który przepisywał Pani leki - on będzie wiedział, na ile jest to skutek uboczny ich działania lub kontynuacja problemu, oraz czy potrzebuje Pani dalszego wsparcia lekami lub specjalistycznej opieki terapeutycznej, ewentualnie szpitalnej.

W razie pytań zapraszam do kontaktu,
Anna Szostak,www.ctzo.org