Unikanie odpowiedzi przez trzylatka

Witam, moj synus ma 3 latka.Bardzo duzy ma zasob słow ,,ale jeszcze nie sklada zdan ..zdarzaja sie ale rzadko ..ale wydaje mi sie ze to przyjdzie z czasem natomiast o co chce zapytac czemu nie odpowiada na moje pytania jak go o cos pytam tez niekiedy sie zdarzy ze odpowie ale jak mowie jest to sporadycznie..zazwyczaj powtarza to o co go zapytam ale odp nie uslysze chyba ze jak mu sama opdowiem to powtorzy ..czy mam powod do zmartwien..?

Witam. W takich sprawach trudno stwierdzić przez internet. należałoby się udać do specjalisty, na początek do pediatry bądź od razu do psychologa dziecięcego.
Magdalena Brabec

Szanowna Pani,

ja natomiast myślę, że nie ma co się szarpać na wydatki - poradnia psychologiczno pedagogiczna bezpłatnie oceni Pani rozwój dziecka i podpowie, na ile jest to niepokojące i czy nie ma np. związku z niedosłuchem u dziecka.

W razie pytań zapraszam do kontaktu,
Anna Szostak, www.ctzo.org