Problemy z zasypianiem u 24-latki

Witam. Od kilku lat mam problemy z zasypianiem. Potrafie jednej nocy spac 3-4h a nastepnej mimo zmeczenia zasnac dopiero 1-3 w nocy mimo ze klade sie wczesniej. Watpie by mialo to podloze emocjonalne. Melisa sama w sobie nie pomaga...

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W tym momencie warto zgłosić się do lekarza oraz wykonać aktualizację podstawowych badań krwi.

Aleksander Ropielewski

Zachęcam do wizyty u neurologa specjalizującego się w zaburzeniach snu, ponieważ bez przeprowadzenia badań dodatkowych nie sposób udzielić odpowiedzi odnośnie przyczyny Pani dolegliwości.

Z wyrazami Szacunku
lek. Aleksander Ropielewski