Problemy z żołądkiem po antybiotykoterapii

Po antybiotyku zaczęły się problemy z żołądkiem. Ma wykazane zapalenie żołądka z lekkim refluksem USG brzucha ok, wyniki dobre jedynie amylaza 136 przy normie 100. Odczówam dyskomfort w żebrach, głównie z lewej str. i czasami kłucie, coś jak kolka. raz wyzej raz niżej . Czy faktycznie mam się czym martwic, czy może to być trzustka? silnych bóli nie mam. raczek taki dyskomfort. Moze to tez ze stresem być związane? nie ukrywam że doś się tym denerwuje. Wczesniej nie chorowałam.

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza