Problemy ze snem a lek mozarin

Witam, Od roku jestem na leku z grupy ssri (mozarin 10 mg) Lek został idealnie dopasowany. Natomiast mam problemy ze snem, i tu moje pytanie? Lekarz mój psychiatra przepisał mi Doxepin Teva, ten lek typowo na sen. Tylko czytam ulotkę a tam pisze aby nie łączyć z ssri? Teraz nie wiem, a mam dziś wziąć.. Proszę o pomoc. Z góry dziękuję Pozdrawiam Karina

Dzień dobry Pani :)

Zachęcałabym Panią, by jednak zaufać Lekarzowi prowadzącemu Panią.

Z życzeniami dla Pani wszelkiego dobra,

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605