Problemy ze snem a ząbkowanie

WITAM Mam pytanie dotyczące ząbkowania. A dokładnie, odkąd naszemu synowi pojawily się 2 pierwsze ząbki w nocy nie potrafi spokojnie spac, wierci się czasem nawet siada śpiąc.Czy taka postac rzeczy ma związek z tym ze jeszcze ząbkowanie trwa?

Lek. Marta Gryszkiewicz

Niepokój może wynikać z wyżynania się kolejnych zębów. Gdyby jednak zachowanie syna niepokoiło Państwa przez dłuższy czas wskazana jest konsultacja z pediatrą w rejonie.