Problemy ze snem u 25-latki

Nie moge spac zasypiam na 2 h i sie budze bez wypoczynku nie potrafie okreslic czy spalam czy nie mam 24 lata czy moge miec mutacje genu?przeczytalam w internecie ze jest taka choroba jak bezsennosc genetyczna rodzinna u mnie nie bylo w rodzinie takiego przypadku ale czy moge byc pierwsza?

Lek. Katarzyna Szymczak

Jest to bardzo rzadka choroba, ale nie można tego wykluczyć. A może po prostu ma Pani jakieś dodatkowe stresy przez które nie może spać? śpi Pani w dzień? pije dużo kawy czy herbaty?
Pozdrawiam