Problemy ze wzwodem u męża

Witam. Mój mąż ma problemy ze wzwodem. Do jakiego lekarza ma się udać? Poza tym zaczyna popadać w poważną depresję podejrzewam że po części związaną z tą przypadłością. Potrzebujemy pomocy oboje, ale nie stać nas na kosztowne wizyty u specjalisty. Czy można zaradzić temu na tzw NFZ. Pozdrawiam.

Proszę Państwa,
Należy udać się do seksuologa. Trzeba sprawdzić, czy istnieją podstawy fizjologiczne, czy tylko psychiczne. Często jest tak, że taka niefunkcjonalność jest spowodowana nadmiernym pobudzeniem ( o charakterze napięcia stresowego). Wówczas pomagają środki uspakajające. Proszę nie zwlekać z udaniem się po pomoc. Takie komplikacje można szybko i skutecznie usunąć.
Serdeczne pozdrowienia
Tomasz Furgalski

Witam,
Sugeruję wizytę u seksuologa, w każdym dużym mieście istnieją poradnie seksuologiczne, które świadczą usługi w ramach NFZ. Proponuję znaleźć stronę poradni poprzez wyszukiwarki i zadzwonić do poradni w celu zapisania się i potwierdzenia usług w ramach kontraktu z NFZ. Można też zrobić to od drugiej strony - telefonicznie dowiedzieć się w swoim oddziale NFZ gdzie można skorzystać z porady seksuologa.
Serdecznie pozdrawiam, Dorota Szykulska-Paprocka

Witam, pomocy można szukać u seksuologa, psychoterapeuty lub w psychoterapii małżeńskiej (problemy łóżkowe często są odzwierciedleniem problemów w relacji). Dostępność takiej pomocy refundowanej przez NFZ jest różna w różnych regionach kraju. Pozdrawiam