Promieniujące bóle piersi do ręki
Dzień dobry, od jakiegoś czasu boli mnie lewa pierś i promieniuje do lewej ręki. Na początku myslałam, że to od serca, ale po jakimś czasie wyczułam jakby zgrubienie, które przy dotyku boli. Mammografię miałam robioną w lipcu 2013. wszystko było w porządku. Czy powinnam ją ponownie wykonać? Monika

KOBIETA, 42 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
82 poziom zaufania
Witam! Zdecydowanie proszę nie bagatelizować opisanych objawów, tylko niezwłocznie udać się do specjalisty ginekologa, a najlepiej wcześniej wykonać USG piersi. Najpewniej konieczne będzie także powtórzenie mammografii.