Prośba o interpretację wyniku z badania TK zatok

Witam Proszę o interpretację wyniku z badania TK zatok. "Znaczne pogrubienia śluzówek obu zatok szczękowych, w mniejszym stopniu sitowia oraz nieznacznie u podstawy zatoki czołowej po stronie lewej. Zatoka czołowa o zwiększonej pneumatyzacji obramowanie kostne zatok regularne. Niedrożne ujście prawej zatoki szczękowej oraz sitowia pozostałe kompleksy ujściowo-przewodowe drożne. Znaczne skrzywienie w lewo i ostroga przegrody nosa. Pogrubiała dolna prawa małżowina nosowa." Pozdrawiam

Objawy zapalenia zatok. Należy z laryngologiem rozważyc leczenie ( farmakologiczne lub operacyjne, w zależności od czasu trwania i użytego dotychczas leczenia ).