Prośba o pomoc przy interpretacji wyników pod kątem celiakii
Proszę o pomoc przy interpretacji wyników pod kątem celiakii. P/c p.transglutaminazie tk.IgA 41.37 RU/ml P/c p.transglutaminazie tkankowej IgG <0,01 Ratio Z góry uprzejmie dziękuję!

KOBIETA, 39 LAT ponad rok temu
Aleksander Ropielewski
95 poziom zaufania
Interpretacja zależna jest od wyników pozostałych badań serologicznych oraz stanu klinicznego. Nie mam co do nich informacji dlatego nie mogę udzielić jednoznacznej odpowiedzi.