Prośba o pomoc w interpretacji RTG płuc u 33-latki

Proszę o interpretacje rtg pluc. Rtg 7.04 przepona ustawiona prawidłowo.W polach środkowych i środkowo-dolnych obu płuc widoczne rozsiane zmiany drobnoguzkowe.Wneki płucne prawidłowe.Sylwetka sercowo naczyniowa w normie. Rtg drugie (boczne)z 17.04przepona ustawiona prawidłowo.W polach środkowo-dolnych nieco wzmożony rysunek naczyniowy na zdjPA sprawia wrażenie guzków na zdj bocznym przemawia za naczyniami-wskazane TK klatki.Serce i aorta w normie. Proszę o pomoc bo nic z tego nie rozumiem

Piotr Pilarski

Obraz jest niejasny. Należy interpretować w oparciu o badanie lekarskie oraz dodatkowo wykonać tomografię komputerową.

Pozdrawiam.