Protruzja krążka kręgowego lewoboczna, lędzwiowo-krzyżowa

Witam mam pytanie. Moja Dziewczyna jest po operacji którą miała w grudniu dokładnie protruzja krążka kręgowego lewoboczna lędzwiowo krzyżowa na poziomie L4-L5, ma wstawiony impant Bacjac. Ma częste bóle,drętwieją jej palce w ręce , noga itd. Birze tabletki przeciw bolowe i zapalne , jak jej można pomoc naturalnie czy jest jakaś mozliwość inna niz tabletki, naprzykład materace masujące czy coś innego co może jakoś częściowo złagodzić bóle. Pomożcie dziękuje.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli objawy utrzymują się pomimo zabiegu operacyjnego, który odbył się 9 miesięcy temu, Pana partnerka powinna niezwłocznie skonsultować się ze specjalistą neurochirurgiem.