Przebarwienia po Pimafucinie

Witam, jakiś czas temu pisałam w sprawie rozjaśnionej skórze na twarzy po Pimafucinie. Poradzono mi bym poszła do dermatologa, jednak wizyta jest możliwa dopiero za tydzień i bardzo niepokoi mnie ta zmiana. Ta plama powstała 3 tygodnie temu w ciągu tego czasu kolor przebarwienia zmienia się. Fragmentami przybliża do wcześniejszego koloru, co to może oznaczać? Przebarwienie nie jest już jednolicie jasne, choć cały czas widoczne. Jest fragment, który zupełnie odzyskał dawną barwę. Z góry dziękuję

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Proszę udać się na wizytę do specjalisty dermatologa w umówionym terminie. Po ustaleniu rodzaju zmiany możliwe będzie wdrożenie odpowiedniego leczenia.