Przebarwienie i wgłębienie w skórze po urazie

Witam,córka( 8lat ) m-c temu została uderzona małym przedmiotem w czoło,tuż nad łukiem brwiowym, pojawiło się w tym miejscu otarcie i zrobił się strup.Po odpadnięciu strupka pozostało czerwone przebarwienie i płytkie wgłębienie ( widać to wgłębienie tylko przy marszczeniu czoła, mimice twarzy ).Smaruję bepanthenem,alantanem czasem noscar i nie ma wielkich efektów.Czy jest szansa że ta skóra się zregeneruje, że nie będzie widoczne to wgłębienie i koloryt skóry się poprawi?Co mogę jeszcze zrobić?

Koloryt skóry się poprawi z biegiem czasu, czerwone blizny z reguły bledną i osiągają kolor otaczającej skóry. Czy ubytek się wypełni - trudno przewidzieć. Bepanthen, alantan ani noscar w tym nie pomogą.