Przeciążenie mięśni szyjnych i barkowych

3 m-ce temu przeciążyłam mięśnie szyjne i barkowe. Od tego czasu po kolei zaczynają mnie boleć stawy po prawej stronie. Łokieć- przy opieraniu o stół, jak by ktoś szpilki wbijał. Nadgarstki np. Przy obieraniu ziemniaków Palce- wskazujący i serdeczny-opuchmięte pobolewają Biodro-czasem jak za długo w jednej pozychi siedzę Kolano- uczucie ciągnięcia jak chce np. Uklęknąć, lekko opuchnięte raczej rzdko zaboli Kostka-ostre zapalenie pochewek ścięgna Wyniki wzorcowe poza Ob-26 we wrześniu RZS-

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje udać się do lekarza reumatologa. po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.