Przeciwciała po transglutaminazie

P.ciala po transglutaminazie igg <1,0 >=1,0-2,0 wynik słabo dodatni >=2,0-5,0 wynik dodatni >=5.0 wynik wysoko dodatni p.ciala po transglutaminazie iga <20 RU/ml wynik ujemny >=20 RU/ml wynik dodatni bardzo prosze napisac co oznaczaja

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

zapis jest nieczytelny. Nie wiem jaki jest Pani wynik a jakie są normy. Sugeruję wizytę u lekarza zlecajacego badanie.

Pozdrawiam.