Przedwczesny wytrysk podczas gry wstępnej

Mam 20 lat. Mam problem z przedwczesnym wytryskiem, sadze ze sa to skutki masturbacji. Kiedy prowadziłem grę wstępną z moją dziewczyna i zaczynaliśmy dotykać swoich narządów płciowych i się nimi bawić pojawiał się u mnie wytrysk. Borykam się z tym problemem od 2 lat. Proszę o pomoc co mogę zrobić by się pozbyć przedwczesnego wytrysku.

Dzień dobry!

Jeśli taka sytuacja powtarza się przez dwa lata regularnych zbliżeń (i nie zmienia się z czasem), należy zgłosić się do lekarza seksuologa. Wytrysk przedwczesny leczy się głównie farmakologicznie.

Pozdrawiam!