Przekrzywianie i potrząsanie głową przez 8-latka

MÓJ WNUK OD 1,5 TYGODNIA STRASZNIE PRZEKRZYWIA GŁOWKE W LEWĄ STRONE.PRZY CZYM POTRZĄSA NIĄ JAKBY BYŁY TO TIKI.MA 8LAT.JEST DZIECKIEM NADPOBUDLIWYM-STWIERDZENIE PSYCHOLOGA.W JEDNYM MIEJSCU JEST MU TRUDNO USIEDZIEĆ.JEST ZA TYM BARDZO MADRYM I INTELIGIENTNYM DZIECKIEM.BARDZO DOBRZE,SIĘ UCZY,ALE MA PROBLEM Z ROWIEŚNIKAMI.PRZERAŻAJĄ MNIE TE TIKI.BYŁ JUZ U PSYCHOLOGA DZIECIECEGO,MA ZALECONE EEG,TOMOGRAF GŁOWY,ORAZ...MAGNES,OMEGA3,WITAMINA B2.OLEJEK Z WIESIOŁKA ORAZ JAKIŚ LEK Z LEKOW Z SCHIZOFREMI.NI

Jeśli ma skierowanie na badania diagnostyczne, warto cierpliwie poczekać na ich wynik. Podobne zaburzenia mogą rozwijać się na tle organicznym, ale mogą mieć także podłoże psychogenne. Badania wskażą kierunek dalszych działań.
Na pewno warto okazywać mu akceptację i miłość, pomimo trudności (co oczywiście nie oznacza nie stawiania mu granic!)