Przelewanie w brzuchu po ostrym zgorzelinowym zapaleniu wyrostka

Witam serdecznie. Miałam 2,5 miesiąca temu operację na ostre zgorzelinowe zapalenie wyrostka z zapaleniem otrzewnej. Po zabiegu czuję się bardzo dobrze jednak od miesiąca dokucza mi ciagle głośne uczucie przelewania w jelitach.Proszę odp czym to może być spowodowane gdyż bardzo się martwie.Pozdrawiam.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, moze byc to spowodowane wzmożona praca jelit po zapewne dłuższej przerwie wynikającej z choroby na która Pan cierpiał. Zalecam jednak wizyte u lekarza rodzinnego celem wykonania odpowiedniego badania. Pozdrawiam