Przelewanie w brzuchu u 23-latki

Wydaje mi sie, ze cos niedobrego dzieje sie z moim ukladem pokarmowym. Prawie caly czas "cos" przelewa mi sie w brzuchu. Jest to bardzo krepujace, jeszcze bardziej mnie to stresuje jak siedze na zajęciach i tylko w moim brzuchu bulgocze. Ja juz na prawde nie wiemchce co robic, lekarz rodzinny powiedzial mi, ze to normalne. Ale u mnie caly czas, bez przerwy glosno sie przelewa. Dodam, ze odzywiam sie prawidłowo, jem sniadania, domowy obiad i kolację. W miedzyczasie jem duzo owoców.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza rodzinnego. Po badanie będzie można coś więcej powiedzieć