Przemęczenie po przygotowaniach do trathlionu

Witam , od pewnego czasu przygotowuję się do trathlionu, trenuje co dzień inną dyscyplinę ,pływanie 3km, rower 60km,bieg 10 km. Od pewnego czasu w nocy słyszę swoje bijące serce. Bije wolno ok. 65 uderzeń ale słyszę go i nawet nie raz budzi mnie to. Czy może to być przemęczenie? Mam 44 lata - trenuje od miesiąca. Ciśnienie 145/90/ 70 - waga 95 kg (było 102) wzrost 184 cm.

Witam. Objawy najprawdopodobniej są przejawem nie tyle przemęczenia, co szczególnej w ostatnim czasie koncentracji na własnym zdrowiu i kondycji fizycznej. Częstość pracy serca jest prawidłowa, najpewniej nie ma Pan więc powodów do niepokoju, jednak w związku z tym, że organizm w ostatnim czasie poddawany był bardzo dużym przeciążeniom sugerowałabym wizytę u lekarza który będzie miał możliwość przeprowadzenia bezpośredniego badania.