Przemęczenie stawów po treningu

Witam, mam pytanie odnośnie kolan. Odczuwam ich zmęczenie, po pewnym czasie trwania treningu. Bardzo często po zwykłym spacerze lub chodzeniu. Nie jest to ból ale pewnego rodzaju osłabienie kolan. Trudniej jest podskoczyć, mam wrażenie ściągania w dół, po takim odbiciu się od ziemi. Bardzo możliwe, że przemęczyłem stawy, lubię się czasami forsować. Wykonałem prześwietlenie stawów kolanowym i morfologię krwi. Zgodnie z wynikami, wszystko jest w normie. Jakie są powody zaistniałego problemu ?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy mogą być wynikiem przeciążenia stawów kolanowych. W celu wykluczenia nieprawidłowości sugeruję konsultację ze specjalistą ortopedą.