Przeniesienia preejakulatu do dróg rodnych partnerki a ryzyko ciąży

Witam, w dniu 01. czerwca br. odbyłem stosunek z kobietą. W stanie wzwodu wystąpiło kropelkowanie, w stanie podniecenia dotknąłem się przy żołędziu, następnie założyłem prezerwatywę. W czasie gry wstępnej pobudziłem także partnerkę feralnym palcem, oblizując go poprzednio. Po stosunku partnerka powiedziała mi, że ma dni płodne. Na moje pytanie o miesiączkę, odpowiedziała, że ma nieregularne, a wystąpienie kolejnej przewiduje na dzień 10-11 czerwca. Czy przedstawiona sytuacja niesie ze sobą wysokie ryzyko zajścia w ciążę? Proszę o odpowiedź, jeśli to możliwe, to proszę o określenie procentowe.

Witam, w opisanej sytuacji ryzyko ciąży jest znikome. Z Pana opisu wynika, że nie doszło do pełnego stosunku, a jedynie ewentualnego przeniesienia preejakulatu do dróg rodnych partnerki. Z daty oczekiwanej miesiączki należy wnioskować, że partnerce rozpoczęły się dni niepłodne, co minimalizuje ryzyko ciąży. Pozdrawiam