Zapytaj lekarza

7 3 9 , 9 3 8

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Przeraża mnie wszystko co robię. Czy to może być nerwica albo depresja?

Jestem samotną mamą. Od roku przeraża mnie wszystko to, co robię. Wydaje mi się, że świat wali mi się na głowę, ciągle mam ochotę płakać i są momenty kiedy, np. idę na miasto i nagle zaczynam płakać - nie potrafię tego powstrzymać, a najlepsze jest to, że nie mam powodu. Z dnia na dzień zaczęłam olewać wiele spraw, zadłużyłam się na wysokie kwoty i nie przejmuję sie tym, że kierują sprawy do sądu… Przeraża mnie to.

KOBIETA, 22 LAT ponad rok temu

Nerwica - kiedy warto udać się do specjalisty?

Witam!

Znalazła się Pani w trudnej sytuacji, jednak może Pani poprawić swoją kondycję fizyczną i dowiedzieć się, jaka pomoc Pani przysługuje. Przede wszystkim powinna Pani skorzystać z pomocy psychologa i postarać się rozwiązać swoje problemy. Praca z psychologiem pozwoli Pani zrozumieć siebie, wzmocnić się psychicznie oraz lepiej radzić sobie w trudnych sytuacjach.

Taką pomoc uzyska Pani bezpłatnie w OPS-ie i Ośrodkach Interwencji Kryzysowej, a także w Centrach Wpierania Rodziny. Tam oprócz pomocy psychologicznej dowie się Pani, jak uzyskać wsparcie materialne oraz będzie Pani mogła poradzić się prawnika. Warto skorzystać z tej pomocy, gdzyż może Pani znacząco poprawić swój komfort życia oraz poradzić sobie z problemami.

Pozdrawiam

Psycholog w Szpitalu Powiatowym w Otwocku na oddziale rehabilitacji neurologicznej.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy