Przerwałam branie tabletek antykoncepcyjnych

Mieszkam na terenie Anglii. Byłam dzisiaj u lekarza ale tak na prawdę nic się od niego nie dowiedziałam. Problem mam następujący: ok 1,5 tyg temu zaczął mi się okres i zaczęłam brać pigułki ale brałam je tylko 3 dni, przerwałam bo nie czułam się dobrze. Okres mi się skończył po ok 6 dniach, dokładnie nie mogę określić kiedy bo miałam jeszcze ciemne upławy po okresie przez ok 3 dni. Po jakichś 3 następnych dniach miałam jedno dniowe krwawienie po czym znowu ustało. Było to w sobotę a dzisiaj jest wtorek. Od wczoraj zaczęłam mieć bóle brzucha jak przy okresie, z tym że nie mam okresu ale bardzo duże upławy jak woda. Nie wiem co mam zrobić. Czy jestem na coś chora? Czy to przez te tabletki które brałam przez 3 dni. Co mogę dalej robić? Proszę bardzo o odpowiedz. Z góry dziękuję. Joanna

KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie.
Jeżeli przyjmowała Pani tabletki antykoncepcyjne tylko przez 3 dni  nie powinno to w istotny wpłynąć na zaburzenia cyklu.
Plamienia po miesiączce, dolegliwości bólowe podbrzusza oraz upławy mogą świadczyć o stanie zapalnym dróg rodnych.
Proponuję wizytę u ginekologa. Pozwoli to na zebranie dokładnego wywiadu oraz wykonanie badania ginekologicznego. Wówczas możliwe będzie postawienie właściwego rozpoznania.
Pozdrawiam