Przerzedzenie włosów w wyniku odchudzania i stosowania neuroleptyków

Pod koniec 3 gimnazjum zaczęłam się odchudzac. Schudłam za dużo, wylądowałam w szpitalu, podali mi neuroleptyki. Podczas odchudzania i brania neuroleptyków wypadła mi połowa (jak nie więcej) włosów. Po niedługim czasie przestały wypadac, ale od zdarzenia minęły już prawie 4 lata, a włosy nie zregenerowały się. Znaczy pojawiły się nowe na czole, ale mimo wszystko jest ich bardzo mało. Mam teraz rzadkie włosy, co sprawia, że nie czuję się dobrze z nimi. Jest szansa, że wrócą do stanu pierwotnego?

Ewa Kozłowska Dietetyka, Warszawa

Witam,

być może w Pani diecie występują niedobory pełnowartościowego białka i składników mineralnych, proszę zbilansowac dietę u dietetyka.

Pozdrawiam serdecznie