Przeskakiwanie żuchwy i blokada

Witam. Przedwczoraj rano obudzilam się i zaczęła mnie ciagnąć żuchwa z jednej strony. Nie mogłam nawet szerzej otworzyć ust do mycia zębów. Podczas jedzenia występuje przeskakiwanie z jednej strony i mam tzw. Blokadę. Mogę jeść, pić i mówić ale za szeroko nie mogę otworzyć, ponieważ jedna strona żuchwy ciągnie. Nigdzie się nie uderzyłam, chodziłam bez czapki w chłodniejsze dni. Czy dolegliwość sama przejdzie? Co mogę w tej sytuacji robić?

Dzień dobry, koniecznie proszę udać się do lekarza stomatologa. Taka blokada świadczy o uszkodzeniu stawu. Najczęstsza przyczyną jest zły zgryz i tego typu problemy mogą, niestety często się powtarzać.