Przestrzeń międzybarkowa i ból w barku
Na rehabilitacji szczelilo mi cos w barku i od tej poru boli robilam rtg i kosci sa cale a na usg napisano mi zemam przestrzen miedzy barkowa. 5milimetrow czy to normalne

KOBIETA, 34 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
W celu pełnej interpretacji wyniku badania należy przytoczyć pełny opis. Proszę udać się na wizytę kontrolną do lekarza prowadzącego, który wdroży odpowiednie postępowanie.