Zapalenie mięśni barku

Witam, od Ponad roku boli mnie bark. Teraz byłam w szpitalu okazało się ze mam jakies zapalenie mięśni barku. Na zdj rtg wyszła mi biała plamka. Jeden lekarz mówił ze to torbiel a drugi nawet na to nie spojrzał. Zostałam wypisana z wyleczonym zapaleniem ale po 3tyg wszystko wróciło. Jakie badania muszę zrobić i co to mogłoby byc. To strasznie boli ale po nocy jest lepiej. Najgorzej jest w dzień i jak rozruszam bark

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Najprawdopodobniej doszło do nawrotu stanu zapalnego w obrębie barku. Warto również pogłębić diagnostykę wykrytej na RTG zmiany. Proszę udać się na wizytę do specjalisty ortopedy, który wdroży odpowiednie postępowanie.