Przesunięty okres z powodu antybiotyku i gorączki

Witam mam taki problem że 9 kwietnia powinnam dostać okres dostałam go z opóźnieniem 17-18 kwietnia. W tej przerwie myślałam że jestem w ciąży zrobiłam 3 testy ciążowe które wyszły negatywnie ale 30 znów dostałam krwawienia takiego jak okres- czy to może być ciąża od 7 kwietnia miałam 40 stopni gorączki i antybiotyk proszę o pomoc. Z góry dziękuję.

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, powyższe objawy nie są charakterystyczne dla ciąży, jednak w tej sytuacji kontakt z ginekologiem jest wskazany, głównie w celu ustalenia przyczyny zaburzeń miesiączkowania.