Prześwity w dziąsłach u mężczyzny

Witam mam taki problem od miesiąca , a wiec opisze to od początku . Miesiąc temu jadłem Mięso i jak to mięso powchodziło mi między zęby z samego przodu no wiec wziąłem wykałaczkę i je wydłubałem i po jakimś czasie zacząłem odczuwać dziwne uczucie jak bym miał prześwity między zębami spojrzałem i dziąsła faktycznie jak by mi sie osunęły na dół i są prześwity i to sie tak stało w ciągu miesiąca bardzo krwawią , sa sine i bolą dlaczego i co mam robić ? proszę ?

Bez dokładnego badanie ciężko postawić prawidłową diagnozę. Jednakże wykałaczek nie używamy w celu wyjęcia jedzenia spomiędzy zębów- do tego służy nić dentystyczna. Najprawdopobniej uszkodzone zostały brodawki dziąsłowe, może wdał się stan zapalny. Należy szczotkować zęby wymiatającymi ruchami "naciągając" dziąsła na zęby.