Przeszywający ból w okolicy prawej dolnej ósemki

Witam otóż wczoraj po powrocie ze szkoły nagle poczułem przeszywający ból w okolicy prawej dolnej 8 (która jeszcze nie wyrosła) ból trwał dosłownie parę sekund ale był okropnie silny, i nie do wytrzymania... Potem pojawiał się co około godzinę i teraz pojawia się coraz częściej lecz jest słabszy. Pojawia się teraz co około 5/10min czuje jakby ktoś mi pociągnął ze nerw lub wbił szpilkę w nerw... Mama powiedziała że prawdopodobnie rośnie mi 8 ale nie jestem tego pewny... Prosiłbym o pomoc.

Proszę udać się do lekarza dentysty,wykona badanie .Być może jest to związane z nie wyrżniętą ósemką.Lekarz poradzi co robić by ból nie dokuczał.Ponieważ jest weekend proszę zażyć środki przeciwbólowe zgodnie z informacją zawartą w ulotce i w poniedziałek udać się do lekarza.Przy "wychodzących" ósemkach u wielu osób występuje ból.