Przetoka w obrębie nerki a cewnik DJ

Witam,ustalono mi przetokę w prawej nerce... Proszę mi powiedzieć czy jest możliwość przy kamicy nerkowej połączenie tej owej przetoki z cewnikiem DJ ? i również chciałabym się zapytać czy z tą przetoką mogę chodzić miedzy innymi na piłkę nożną czy na fitness i normalnie ćwiczyć. Będę wdzięczna za szybką odpowiedź. Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję pozostać pod opieką urologa i kierować jego zaleceniami.