Przewlekła biegunka, nudności po posiłku, zgaga i odbijanie

Witam Mam 19 lat od paru dni meczy mnie biegunka. po kazdym posilku jest mi niedobrze , mam zgage, caly czas odbija mi sie kwasami. zaopserwowalam tez dzwne kupie po prawej stronie pod zebrem, najczesciej po jedzeniu. czesto tez boli mnie glowa i mam dziwny ucisk w klatce piersiowej. Nie mam pojecia co to moze byc . nigdy wczesniej nie mialam takich dolegliwoci . Co to moze byc!

Lek. Marta Gryszkiewicz

Proszę zgłosić się do lekarza rodzinnego na konsultację. Niezbędne jest badanie kliniczne oraz badania laboratoryjne - morfologia + ew. próby wątrobowe.
Ostatecznie o zleceniach dodatkowych badań zadecyduje lekarz na podstawie wyniku badania przedmiotowego i podmiotowego. Opisane przez Panią objawy sugerują zatrucie pokarmowe. Nie jest możliwe postawienie diagnozy na podstawie subiektywnego opisu objawów pacjenta, stąd wizyta u lekarza jest nieunikniona.