Przewlekłe zapalenie oskrzeli i bóle pleców

witam choruje na przewlekłe zapalenie oskrzeli od niedawna ale chciałem zapytac o taka rzecz czesto bola mnie plecy pod prawa łopatka badanie brochonoskopi wykazało ze po prawej stronie płata górnego wydbywa sie wydzielina czy to mozliwe ze od tego bola plecy dodam ze urzyłem kapsiplastra na to miejsce który po paru minutach musiałem zdjac poniewaz byl tak goracy ze niedało sie dłuzej go trzymac czy to mozliwe ze to stan zapalny oskrzela za to odpowiada bardzo prosze o odpowiedz

Aleksander Ropielewski

Jest to bardzo mało prawdopodobne, aczkolwiek, jeżeli zmiana w płucu jest usytuowana w okolicy opłucnej istnieje taka możliwość.