Przewlekły ból po urazie kości łonowej, kulszowej i talerza biodrowego

Witam. Czy w naszym kraju jest możliwość wykonania prywatnie bez skierowania badania o nazwie NEUROGRAFIA? Chciałbym zbadać nerw sromowy gdyż podejrzewam jego neuralgie po wielokrotnym złamaniu miednicy (syndrom Alcocka / zespół kanału sromowego). -wielokrotne złamanie kości łonowej z przemieszczeniem odłamów -złamani kości kulszowej -złamanie talerza biodrowego Wszystko się zrosło,leczenie zakończyło a ból pozostał i towarzyszy mi już od ponad 10 lat. Żadne badanie nie potrafiło wykazać przyczyn moich dolegliwości.specjaliści nie oferują pomocy bo nie ma badania które wykazałoby przyczyny dolegliwości. Poradnia leczenia bólu oferuje jedynie tramadol bądź termolezje(2lata czekania albo 3600zł prywatnie w przyszłym tygodniu)...wszelkiego rodzaju blokady nie działają na moje dolegliwości.... Osteopatia,fizjo/fizykoterapia pomagają tylko odrobine i na krótki okres czasu. Internet przekopałem wzdłuż i wszerz,niestety bez zadowalających rezultatów więc może tu uzyskam jakieś wskazówki. Jak to mówią tonący brzytwy się chwyta ;)

Dzień dobry, możliwe jest wykonanie takiego badania prywatnie- EMG, na to badanie składa się badanie neurograficzne oceniające przewodzenie w nerwach oraz badanie elektromiograficzne oceniające czynność mięśni.